Video pro firmy

Nastala nová doba komunikace, svět se přestěhoval na internet a stejně tak i reklama a marketing. Sociální sítě jsou masmédiem dnešní doby. Kdo zaspal a považoval tyto komunikační kanály za okrajové, dohání své váhání mílovými kroky, protože se jasně potvrzuje, že jejich správné uchopení se stává motorem podnikání a úspěchu. Dnes je přímá komunikace se zákazníky jednoznačně nejúčinnější prezentační a prodejní nástroj. Video prezentace je v tomto ohledu na špici, protože pro facebookovou generaci je video přirozenějším a žádanějším způsobem komunikace, než psaný text. Prostřednictvím videa oslovíte několik smyslů zároveň, už pouze minutový spot vydá za jednu dlouhou stránku textu na vašem webu. Získejte i vy výhodu oproti konkurenci. Využijte nejsilnější a nejefektivnější možnost komunikace a vyberte si jednu z forem video prezentace. Komunikujte moderně a efektivně.

PREZENTAČNÍ VIDEO

videomarketing2Jakou formou nejlépe představit zákazníkům vaší firmu? Nabízíme různé formáty pro všechny příležitosti. Blýsknout se před zákazníky můžete klasickou profesionální videoreklamou pro užití v televizním vysílání, v kampani na internetových portálech internetových deníků a magazínů, na plátnech kin. Nízkorozpočtové prezentační spoty lze využít na webu, při projekcích na reklamních obrazovkách v inzertní síti nebo přímo ve vašem obchodě a jeho výlohách. Videovizitka je komplexním a rychlým představením vaší společnosti, ale je vhodná i pro prezentaci osobností, jako např. podnikatelů, vrcholových sportovců, umělců, odborných lektorů, lékařů apod. Reklamní sdělení může mít i formu reportáže – zasadíme vaše komerční sdělení do širších souvislostí a konkrétních otázek, které zajímají spotřebitele. Díky formě objektivního média získává divák důvěryhodný a zapamatovatelný zdroj informací pro své spotřebitelské chování.

Zadat poptávkuPRODUKTOVÉ VIDEO

videomarketing5Jak lépe a více prodávat? Čemu se dá věřit? Tomu, co je vidět na vlastní oči. Na přeplněném trhu získáte možnost jasně představit výrobek nebo nabízenou službu, vysvětlit její výhody, funkce a možnosti při objednání výrobku právě od vás. Produktové video umožňuje vyhranění oproti konkurenci, upozornění na výjimečné funkce nebo srovnání kvality. Upozorněte zákazníky na své výrobky nebo dovednosti a vysvětlete jim, proč objednat právě u vás. V době nakupování na internetu jsou pro samotný prodej naprosto klíčová videa a možnost zhlédnutí, jak výrobek vypadá a funguje. Je prokázáno, že velká většina nakupujících volí v e-shopu raději zboží, které si může prohlédnout a získat k němu reference prostřednictvím videa.

Zadat poptávkuEVENT VIDEO

dokumentarni filmy2Zaznamenáme vám kongres, konferenci, seminář, přednášku, divadelní představení, koncert nebo libovolnou jinou firemní akci. Podle rozsahu připravíme potřebnou techniku, u velkých akcí jsme schopni nasadit několik kamer současně. Máme bohaté zkušenosti a podle účelu vám navrhneme vhodné vybavení. Výstupem může být podle potřeby klienta kompletní záznam z akce, krátký dynamický videoklip, reportáž, nebo živé vysílání.

Zadat poptávkuVIDEOREFERENCE

videoobsah5Nejúčinnější účinná forma reference. Spotřebitel získá možnost vidět a slyšet autentickou osobnost, jak ve videu vysvětluje a popisuje, proč použít právě váš výrobek, najmout si službu, nebo vás osobně jako fundovaného odborníka. Spokojený zákazník může prezentovat své zkušenosti, ukázat přímé výsledky vaší práce, připojit poděkování, osobní názor. Součástí takových videí mohou být věcné informace, ale i emotivní a děkovné projevy. Videoreference působí daleko věrohodněji, než pouhý psaný text. Ideální formou je zpracování případové studie zahrnující rozhovory s klienty v podobě televizní reportáže. Nejsilnější je osobní doporučení.

Zadat poptávkuINTERNÍ VIDEO

videoobsah5Vyrobíme audiovizuální materiály určené pro vlastní potřebu firmy, jako například sdělení ředitele firmy zaměstnancům, výrobní postupy a manuály. Zdokumentujeme rozvoj a historii firmy prostřednictvím časosběrného dokumentu. Natočíme firemní akce konané v rámci interní komunikace a ochráníme citlivá data, která zde budou prezentována. Jednotlivá videa ochráníme heslem a přehrávání povolíme konkrétním příjemcům.

Zadat poptávku