Svatební video a domácí video

Kdo může zachytit klíčové okamžiky vašeho života? Kameru má dnes každý, ale předpoklad hlubokého zážitku a celistvého a dokonalého záznamu z vaší životní události máte jen u profesionálních dokumentaristů. Pokud chcete komplexně pokrýt celou vaší událost, zachytit každý klíčový okamžik, emoce, slzy i radost, cítit v každém momentu atmosféru vašeho prožitku i po dlouhých letech, spojte se s odborníky na dokumentární film. Dokumentární tvorba je naše doména. Klíčové okamžiky našich životů probíhají na živo, není prostor na opakování, právě teď je nutno natočit a zaznamenat vše potřebné, později už nebude co zaznamenávat. My kouzlo okamžiku zaznamenat umíme. Jsme vhodnou volbou pro váš velký svatební den, oslavu narozenin, rodinnou párty. Níže uvedené varianty lze využít pro jakoukoliv akci, nejen pro svatbu.

Jak objednat natáčení svatby?

Ověřte si dostupnost našich služeb v níže uvedeném kalendáři.


Pokud je u požadovaného termínu uvedeno “K dispozici” a jste z Prahy nebo Středočeského kraje, můžete službu hned objednat. Svatbu natočíme i kdekoliv jinde, ale raději si v tom případě nejprve ověřte termín a cenu dopravy.

Objednat službu


REPORTÁŽNÍ ZPRACOVÁNÍ

svatby2Svatební videoreportáž je skvělá varianta pro ty, co chtějí klasiku, ale v technicky perfektním provedení. Naším cílem je vytvořit svatební video, na které se budete chtít dívat celý život. Svatební video v našem podání je dokonalým záznamem důležitých momentů, ale též jedinečným, emocemi nabitým filmem zachycujícím neopakovatelnou atmosféru prchavých okamžiků svatebního dne a také krásnou památkou na setkání s vašimi nejbližšími. Jednotlivé obrazové vstupy doplňuje podkresová hudba, nebo se použijí záběry s živým zvukem, např. proslov oddávajícího, nebo rodičů na hostině. Oproti dokumentárnímu filmu o svatbě, v této variantě nenatáčíme rozhovory a zpovědi účastníků, zaměřujeme se na probíhající děj.


SVATEBNÍ VIDEOKLIP

svatby3Dynamické a emotivní zpracování formou filmového klipu, kde je obraz a hudba hlavním a jediným komunikačním prvkem. Tak jako u klipů hudebních hvězd, i zde hraje roli zpracování záběrů, kvalitní střih, tedy technika. Chcete mít ze svatby zábavnou vzpomínku a přesto si kvalitně a poutavě připomenout slavnostní okamžiky, rádi ukážete na sociálních sítích svůj slavný den? Videoklip je optimálním řešením. I vy můžete být při svém velkém dni superstar.


DOKUMENTÁRNÍ FILM O SVATBĚ

svatby1V čem je dokument ze svatebního dne jedinečný? V celkovém pokrytí atmosféry celého dne, včetně záznamů a rozhovorů s vašimi blízkými, přáteli a kamarády, kdy kamery pracují a zaznamenávají i to, u čeho vy osobně nemůžete být. Získáte tak naprosto originální a výjimečný film ze svého svatebního dne. Zprostředkujeme vám emoce a zážitky vašich blízkých a přátel, dozvíte se, co jste nevěděli. Uchováme prchavé pocity i hluboké city snoubenců ve víru svatebního dění. Atmosféru filmu dotvoří nejen umělecký střih, skvělé záběry, ale také na míru vybraná hudba. Celkový mix dotvoří váš životní zážitek, uchovaný na věky. Tato varianta je obsahově výrazně odlišná od dalších variant a je tou nejlepší variantou pro ty, kteří neberou svojí svatbu pouze jako formální záležitost.

Objednat službuSTŘIH DOMÁCÍHO VIDEA

svatby5Pokud si nevíte rady, jak si vytvořit nebo zpracovat záznam z vašeho domácího natáčení, můžeme vám s tím pomoci. Vaše vlastní záběry z exotických dovolených, prvních radostných okamžiků s vaším dítkem, jeho prvních krůčků nebo sportovních výkonů uspořádáme do optimálního formátu, doladíme střihem, případně hudbou tak, aby vaše vzpomínky nesly příjemné emoce a hezky a nerušeně se daly sledovat. Kvalitní střih a úprava zvuku učiní z vašich záběru obrazovou pastvu pro oči.

Zadat poptávku

Všechna výše nabízená díla jsou výsledkem autorské činnosti prodávajícího.