Svatební video a domácí video

Kdo může zachytit klíčové okamžiky vašeho života? Kameru má dnes každý, ale předpoklad hlubokého zážitku a celistvého a dokonalého záznamu z vaší životní události máte jen u profesionálních dokumentaristů. Pokud chcete komplexně pokrýt celou vaší událost, zachytit klíčové okamžiky, emoce, slzy i radost, cítit v každém momentu atmosféru vašeho prožitku i po dlouhých letech, spojte se s odborníky na dokumentární film.  Díky dlouholetým zkušenostem i nadšení z naší práce kouzlo okamžiku zaznamenat umíme. Není prostor na opakování, ve správnou chvíli je nutno být na správném místě se správnou technikou, natočit a zaznamenat pro budoucí generace vše potřebné.  Jsme vhodnou volbou pro váš velký svatební den, oslavu narozenin, rodinnou párty. Níže uvedené varianty lze využít pro jakoukoliv akci, nejen pro svatbu.

 


Podívejte se na ukázky pod jednotlivými obrázky.Jak objednat natáčení svatby?

  1. Ověřte si dostupnost našich služeb v místě a termínu vaší svatby. Natáčíme po celé ČR, ale kapacity jsou omezené.
  2. V objednávce si zvolte délku natáčení. Potvrďte objednávku a proveďte úhradu služeb.

Ceník


Podoby svatebního videa v našem podání

Podívejte se na video s komentářem Martina Myšičky


DOKUMENTÁRNÍ FILM O SVATBĚ

svatby1V čem je dokument ze svatebního dne jedinečný? V celkovém pokrytí atmosféry celého dne, včetně vtipných i dojemných rozhovorů s vašimi blízkými, přáteli a kamarády. Naše kamery pracují a zaznamenávají i to, u čeho vy osobně nemůžete být. Uchováme prchavé pocity i hluboké city snoubenců ve víru svatebního dění. Zprostředkujeme emoce a zážitky vašich blízkých a přátel, dozvíte se, co jste nevěděli. Atmosféru filmu dotvoří nejen umělecký střih, skvělé záběry, ale také na míru vybraná hudba. Celkový mix dotvoří váš životní zážitek, uchovaný na věky. Tato varianta je obsahově výrazně odlišná od dalších variant a je tou nejlepší variantou pro ty, kteří neberou svojí svatbu pouze jako formální záležitost.


SVATEBNÍ VIDEO – REPORTÁŽ

svatby2Reportážní video je skvělá varianta pro ty, co chtějí „klasiku“, ale v technicky perfektním provedení. Naším cílem je vytvořit svatební video, na které se budete chtít dívat celý život. Ve výsledném filmu sestříhané záběry ze svatebního dne doplňuje ve zvukové stopě podkresová hudba v kombinaci s živým zvukem, čímž je zachována podstatná část slavnostní atmosféry. Oproti dokumentárnímu filmu o svatbě, v této variantě nenatáčíme rozhovory a zpovědi účastníků, zaměřujeme se na probíhající děj. Svatební video v našem podání je dokonalým záznamem důležitých momentů, ale též jedinečným, emocemi nabitým filmem zachycujícím neopakovatelnou atmosféru prchavých okamžiků svatebního dne a také krásnou památkou na setkání s vašimi nejbližšími.


SVATEBNÍ VIDEOKLIP

svatby3Dynamické a emotivní zpracování formou filmového klipu, kde je obraz a hudba hlavním a jediným komunikačním prvkem. Tak jako u klipů hudebních hvězd, i zde hraje roli zpracování záběrů, kvalitní střih, tedy technika. Chcete mít ze svatby zábavnou vzpomínku a přesto si kvalitně a poutavě připomenout slavnostní okamžiky, rádi ukážete na sociálních sítích svůj slavný den? Videoklip je optimálním řešením. I vy můžete být při svém velkém dni superstar.


CeníkSTŘIH DOMÁCÍHO VIDEA

svatby5Pokud si nevíte rady, jak si vytvořit nebo zpracovat záznam z vašeho domácího natáčení, můžeme vám s tím pomoci. Vaše vlastní záběry z exotických dovolených, prvních radostných okamžiků s vaším dítkem, jeho prvních krůčků nebo sportovních výkonů uspořádáme do optimálního formátu, doladíme střihem, případně hudbou tak, aby vaše vzpomínky nesly příjemné emoce a hezky a nerušeně se daly sledovat. Kvalitní střih a úprava zvuku učiní z vašich záběru obrazovou pastvu pro oči.

Zadat poptávku

Všechna výše nabízená díla jsou výsledkem autorské činnosti prodávajícího.