Dokumentární filmy a reportáže

Jsme profesionální dokumentaristé, v živém a neustále se proměňujícím prostředí probíhajících akcí se pohybujeme jako ryba ve vodě. Získávání podstatného a důležitého, vytažení postřehů a objevování kouzla nestylizovaných okamžiků je klíčovým kořením dobrého dokumentu a záznamu z akcí. Víme jak na to, naše technické zázemí a vybavení je samozřejmostí, připravíme štáb dle rozsahu akce a počtu účastníku. Zakládáme si na citlivém a empatickém průniku do atmosféry akce i pocitů samotných aktérů. Zprostředkujeme vám vzpomínky a emoce, které budou živoucí připomínkou již minulých zážitků. Zpracujeme vám celovečerní dokument, osobní medailonky, reportáže, ale také záznamy z firemních akcí, kongresů, konferencí, oslav, koncertů, divadelních představení.

Dokumentární film

dokumentarni filmy1
Jsme dokumentaristé, toto je naše hlavní specializace. Ať už máte zájem o natočení vzdělávacího či životopisného filmu, chcete vyprávět příběh, propagovat město či region, dokumentární film je ideální prostředek. Především pro neziskové organizace může posloužit jako ideální nástroj pro prezentaci jejich poslání a projektů. Předpokladem dobrého dokumentu je citlivost a empatické vcítění se do prostoru, atmosféry a pocitů jeho aktérů. Dokumentární film vám zprostředkuje objektivizující, nebo zcela subjektivní pohled na určitou problematiku. V dokumentu jde o zachycení autentičnosti děje, emocí aktérů a jejich naturelu, zaznamenání atmosféry. Klíčovým prostředkem jsou nenásilné rozhovory a interakce s účinkujícími, ale i tvůrčí použití střihové skladby a hudební složky.

Zadat poptávku

Medailonek

medailonek
Videomedailonek je dokumentární film menšího rozsahu, zaměřený na portrét zajímavé osobnosti. Síla osobního příběhu vždy byla a je inspirací a posilou pro každého zvídavého diváka. Na konkrétní lidské situaci lze ilustrovat výjimečnou sílu charakteru, znalosti a dovednosti, ale i aktuální trendy ve společnosti, byznysu a neziskovém sektoru. Medailonek může různou formou prezentovat osobní názory a postoje politické, společenské, kulturní, ale i zcela neznámé a zajímavé osobnosti.

Zadat poptávku

Videoreportáž

dokumentarni filmy3
Pozvěte na vaší jedinečnou akci náš televizní štáb a získáte pro své účely televizní reportáž, kterou můžete pověsit třeba na své webové stránky. Při reportáži bývají nosným prvkem rozhovory s klíčovými aktéry a při účasti reportéra i mluvené vstupy a komentáře. Předem se připravíme, celkové vyznění a obsah reportáže lze předem domluvit. Tento formát je vhodný pro zachycení atmosféry koncertů, firemních akcí, team buildingů, interních školení týmu , ale i jako výstup dokumentující průběh projektu. Jsme k dispozici pro firmy, televizní společnosti, agentury, privátní zákazníky, státní i neziskové organizace.

Zadat poptávku

Video pro neziskovky

dokumentarni filmy4
Jako odborníci na dokumentární a reportážní tvorbu nabízíme i tvorbu videa pro charitativní organizace, nevládní organizace, vzdělávací a odborné instituce, různé kluby a sdružení. Připravíme materiály dokumentující historii vaší organizace. Natočíme vaše akce a pomocí atraktivního videa oslovíme komunity v sociálních sítích. Pomůžeme vám se zvyšováním povědomí o důležitých otázkách, nebo s poskytováním odborného vzdělávání. Máme zkušenosti, které vám pomohou. Hodí se vám vytvoření profesionálních obrazových podkladů pro získání grantů, nebo evropských dotací? Štve vás špatně fungující radnice a rádi byste o tom natočili reportáž? Obraťte se na nás se svým požadavkem, pokusíme se najít řešení pro vás za rozumnou cenu.

Zadat poptávku