Videoobsah pro web

Internetovou prezentaci potřebuje každý, kdo chce relevantně působit na své zákazníky nebo klienty. Ale proč zůstávat před branami úspěchu, když je možné postoupit ještě dále, komunikovat otevřeněji a jednodušší formou. Stále větší procento lidí komunikuje téměř výhradně obrazem a zvukem, textové informace je nezaujmou. Video je poutavé, dopřává v dnešním zrychleném světě klidnější konzumaci informací. Již jeho pouhým použitím získáváte náskok a děláte svým zákazníkům dobře. Klíčové je, že přítomnost videa na nejvíce viditelném místě webu zvýší počet návštěvníků, kteří na webu zůstanou a současně jim snadnou formou předá klíčová sdělení. Jedna minuta videa vydá za mnoho stran textu a umožní vám zjednodušit strukturu webů. Poutavé záběry působí na více smyslů, předají emoce i informace. Aby to fungovalo, musí být video profesionálně vytvořené – stejně jako ostatní součásti webové prezentace. Zapojte se i vy a komunikujete ve stylu 21. století. Je to vhodné naprosto pro každého, od drobného živnostníka nebo umělce, až po nadnárodní společnost.


VIDEA PRO WEBOVÉ STRÁNKY

videoobsah2
Potřebujete přivítat zákazníky na svém webu, upoutat a oslovit nové zákazníky? Díky videu a jeho poutavosti eliminujete rychlé opouštění stránky a máte možnost zaujmout a udržet pozornost nových zákazníku déle. Uvítací video může mít podobu detailního profilu firmy, ale třeba i hudebně-obrazového klipu. Nejprogresivnějším videoformátem je explainer video. Velmi často se používá i u start-upových prezentací, nebo v e-shopech a umožňuje jejich návštěvníkům okamžitě pochopit, jak na to: jak daná služba funguje, co zákazníkovi přinese, jak objednávat, jak používat výrobek. V pokročilejší formě má často podobu animovaného příběhu, nebo ve studiu natočeného moderovaného vstupu na bílém pozadí.

Objednat službuVIDEOMARKETING

videomarketing1
Videomarketing slouží k získání pozornosti a důvěry zákazníka prostřednictvím videoobsahu, pečlivě vyrobeného a optimalizovaného na základě podrobné analýzy. Cílem je zvýšení prodeje díky aktivnímu zapojení zaujatých diváků a šíření videí maximálním počtem distribučních kanálů, zejména na sociálních sítích. Video díky své emocionální i informační působivosti představuje jedinečný způsob, jak propojit srdce i myšlení potencionálních klientů s vaším produktem, nebo službou. Nabídněte svým klientům video, které budou sami rádi sdílet svým přátelům na Facebooku. S vhodnou optimalizací také video mnohonásobně zvýší šanci na posunutí webu na přední pozice ve vyhledávačích.

Objednat službuE-LEARNINGOVÉ VIDEO

videoobsah4
Výukové video může sloužit k prezentaci vašich znalostí a dovedností, jako podpora prodeje výrobku nebo služeb, ale jako učební a výuková pomůcka se může stát také samotným prodejním produktem. Pouze na bezchybně zpracovaných edukativních videích může být postaven úspěšný e-learningový kurz, nebo infomarketingový projekt. Upoutejte, bavte své zákazníky, ale ještě je u toho učte. Zábavné a kvalitně natočené výukové materiály jsou dnes skvěle prodejným artiklem.

Objednat službuVLOGY A SERVIS PRO YOUTUBERY

videoobsah3Zaujměte své diváky napříč internetem. Bavte je, prezentujte svoji odbornost, nebo potenciál firmy pomocí sériálu originálních videopořadů na konkrétní téma. Pokud to myslíte s prezentací na internetu opravdu vážně, nestačí pouze jedno video. Dnes může každý mít svou internetovou televizi, videokanál, videoblog, videoemailing. Představte si, že každý týden můžete poslat svým diváků prostřednictvím sociálních sítí nový film, obsahující klíčová sdělení. Nikdy to nebylo tak jednoduché. Vy dodáte obsah, my zařídíme vše ostatní. Vaše vlogy natočíme, sestříháme, opatříme hudbou i titulky a nahrajeme na youtube a facebook. K dispozici máme pro vás vybavené televizní studio i střižnu.

Objednat službu