Gauč s profíkem (3): Svatební obřad

  /  Cinema blog  /  

Přinášíme třetí díl seriálu pro budoucí novomanžele, který jsme natočili na svatebním veletrhu Svatební Expo ve spolupráci se svatební agenturou Prague Weddings. Cyklus rozhovorů s profesionály ze svatební branže vám postupně ukáže nejdůležitější aspekty při plánování svatby. I dnes se mezi námi najdou tací, kteří se ještě nikdy neženili a nevdávali a nejsou si zcela jisti, jak se to vlastně dělá. Dnes se tedy dozvíte, jak bezchybně zařídit svatební obřad. Ať už občanský, nebo církevní.

Svatebni obrad

Jaké jsou základní možnosti pro uspořádání svatebních obřadů v Česku? Mohu mít svatbu kdekoliv, kde si vzpomenu? Kde si objednám obřad a co všechno musím mít s sebou? A jak moc dopředu je potřeba obřad objednat, abych nemusel dělat kompromisy? A dá se průběh obřadu přizpůsobit mým požadavkům?

A jak je to u církevních obřadů? Musí se konat zákonitě v kostele? A co když mám svatbu s cizincem? Co budeme potřebovat?

Tak se přestaňte stresovat a podívejte se v klidu na naše video.

Chcete mít váš svatební obřad zaznamenaný profesionálně? Podívejte se na naší neobvyklou nabídku svatebních filmů – natočíme vám dokumentární film o svatbě, svatební videoklip, svatební video.

Gauč s profíkem (1) : Jak plánovat svatbu – podívejte se na první díl seriálu.
Gauč s profíkem (2) : Svatební šaty – podívejte se na druhý díl seriálu.
Registrujte se pro odběr dalších dílů:

Získejte VIP SLEVY, RADY, TIPY a zajímavé články!
Sdílet: FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

Štítky:


Informace o autorovi:

Libor Kozák
Libor Kozák
Producent, kameraman, dokumentarista a videomarketingový specialista. Pozoruji svět kolem sebe, vnímám lidské příběhy a touhy, objektivem kamery zachycuji krásu přítomného okamžiku, nebojím se ukazovat zjevné i skryté souvislosti. Srdcem mé tvorby jsou proto dokumentární filmy, neboť mi umožňují nejen pozorovat svět kolem sebe, ale aktivně upozorňovat na příklady dobrého a naplněného života.