Gauč s profíkem (1) : Jak plánovat svatbu

  /  Cinema blog  /  

Vítejte u našeho nového seriálu pro budoucí novomanžele, který jsme natočili na svatebním veletrhu Svatební Expo ve spolupráci se svatební agenturou Prague Weddings. Cyklus rozhovorů s profesionály ze svatební branže vám postupně ukáže nejdůležitější aspekty při plánování svatby.

V prvním díle na vás čeká základní svatební know-how. „Chlap se nám rozhýbal, požádal nás o ruku, a co teď?“ Co nejdřív? Kde začít? A jak dlouho před svatbou je potřeba začít zařizovat jednotlivé dodavatele? Proč je vhodné svatebního fotografa a svatební video řešit nejlépe rok před svatbou?

Nejdůležitější je znát dopředu termín a svatební místo. Potom můžete rezervovat termíny dodavatelů, kteří jsou unikátní a pro daný termín mohou být jen na jedné svatbě. Jen jednu svatbu za den stihne například svatební fotograf a kameraman. Pokud budete chtít konkrétní krásné svatební šaty z půjčovny, je potřeba je také vyzkoušet a rezervovat co nejdříve. Je potřeba si uvědomit, že pokud si naplánujete termín na pátek, nebo sobotu v teplém období, svatbu bude mít ve stejném termínu tisíce dalších párů, kteří budou chtít podobné služby. Svatební hostinu, účes a další služby je proto potřeba zařídit co nejdříve.

Pokud chcete, aby si svatbu užili i hosté, myslete včas na to, koho na svatbu pozvat a co jim chcete nabídnout. Důležité je prostředí, v jakém se svatba odehrává. V poslední době je trendem spíše svatba v exteriéru, často v romantickém prostředí, na hradě nebo zámku. Důležitou otázkou je, zda si svatbu organizovat sami, nechat to na příbuzných, nebo využít služeb profesionálního koordinátora? A do čeho se ještě vyplatí investovat? Podívejte se na video.

Staňte se VIP klientem

Sdílet: FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

Štítky: ,


Informace o autorovi:

Libor Kozák
Libor Kozák
Producent, kameraman, dokumentarista a videomarketingový specialista. Pozoruji svět kolem sebe, vnímám lidské příběhy a touhy, objektivem kamery zachycuji krásu přítomného okamžiku, nebojím se ukazovat zjevné i skryté souvislosti. Srdcem mé tvorby jsou proto dokumentární filmy, neboť mi umožňují nejen pozorovat svět kolem sebe, ale aktivně upozorňovat na příklady dobrého a naplněného života.