Gauč s profíkem (2): Svatební šaty

  /  Cinema blog  /  

Svatební šaty
Foto: Franck Alasseur
Přinášíme druhý díl seriálu pro budoucí novomanžele, který jsme natočili na svatebním veletrhu Svatební Expo ve spolupráci se svatební agenturou Prague Weddings. Cyklus rozhovorů s profesionály ze svatební branže vám postupně ukáže nejdůležitější aspekty při plánování svatby. Dnešní téma je pro nevěsty asi nejdůležitější. Máme tu zkušenost, že při sledování libovolného svatebního videa  se dívky ze všeho nejvíce zaměřují na to, jaké měla nevěsta šaty.

Jak se vůbec dopracovat k těm správným šatům na svatbu? Katalogy, internet i svatební salony jsou plné neodolatelných nabídek. Rodiče i kamarádky jsou jasně přesvědčené, jaké šaty vám nejlépe sluší. Ale každý říká něco jiného. Komu věřit? Koho vzít s sebou na zkoušku svatebních šatů?

Dnes není problém si šaty půjčit, vyplatí se to? Dozvíte se také, jaké šaty se hodí na různé postavy – na nevěstu drobnou, vysokou i plnoštíhlou. Možná budete překvapené, že existuje řada zvláštních mýtů, které vedou k tomu, že si nevěsty oblékají šaty, ve kterých nevypadají dobře. Takže co je lepší? Ramínka, korzet, nebo spíše volnější šaty?

Samostatným tématem jsou různé doplňky k šatům, kterých se také v rozhovoru lehce dotkneme. Než si pustíte video, zkuste si nejprve samy odpovědět na záludnou otázku: Kolik šatů si musí nevěsta vyzkoušet, aby přišla na ty pravé?

Podívejte se na naší neobvyklou nabídku svatebních filmů – natočíme vám dokumentární film o svatbě, svatební videoklip, svatební video.

Gauč s profíkem (1) : Jak plánovat svatbu – podívejte se na první díl seriálu.
Gauč s profíkem (3) : Svatební obřad – podívejte se na třetí díl seriálu.
Gauč s profíkem (4) : Svatební kytice – podívejte se na čtvrtý díl seriálu.

Registrujte se pro odběr dalších dílů a získejte slevu na natáčení svatby:

Staňte se VIP klientem

Sdílet: FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

Štítky:


Informace o autorovi:

Libor Kozák
Libor Kozák
Producent, kameraman, dokumentarista a videomarketingový specialista. Pozoruji svět kolem sebe, vnímám lidské příběhy a touhy, objektivem kamery zachycuji krásu přítomného okamžiku, nebojím se ukazovat zjevné i skryté souvislosti. Srdcem mé tvorby jsou proto dokumentární filmy, neboť mi umožňují nejen pozorovat svět kolem sebe, ale aktivně upozorňovat na příklady dobrého a naplněného života.