Gauč s profíkem (4): Svatební kytice a svatební výzdoba

  /  Cinema blog  /  

Jak správně vybrat svatební kytici? Odborníci floristé vám poradí, jak sladit květinovou výzdobu s dalšími designovými prvky na svatbě.

svatebni kytice

Přinášíme čtvrtý díl seriálu pro budoucí novomanžele, který jsme natočili na svatebním veletrhu Svatební Expo ve spolupráci se svatební agenturou Prague Weddings.

Na co všechno musí člověk myslet? Kdo všechno by měl mít při obřadu v ruce kytici? Co by měl člověk dopředu vědět, než se sejde s floristou, a co se na schůzce s ním všechno řeší? Jak moc dopředu je potřeba květinovou výzdobu objednat a záleží na ročním období, kdy se obřad koná? Dá se svatební dekorace půjčit a jak to všechno sladit, aby to vypadalo dobře na fotkách i svatebním videu? Jaké chyby naopak snoubenci nejčastěji dělají? Co je to candy bar?

V klidu se usaďte a poslechněte si i pár originálních nápadů od svatebních profíků.

Error: Invalid URL!

Chcete mít váš svatební den zaznamenaný profesionálně? Podívejte se na naší neobvyklou nabídku svatebních filmů – natočíme vám dokumentární film o svatbě, svatební videoklip, svatební video.

Gauč s profíkem (1) : Jak plánovat svatbu – podívejte se na první díl seriálu.
Gauč s profíkem (2) : Svatební šaty – podívejte se na druhý díl seriálu.
Gauč s profíkem (3) : Svatební obřad – podívejte se na třetí díl seriálu.

Získejte VIP SLEVY, RADY, TIPY a zajímavé články!
Sdílet: FacebooktwitterlinkedinFacebooktwitterlinkedin

Štítky:


Informace o autorovi:

Libor Kozák
Libor Kozák
Producent, kameraman, dokumentarista a videomarketingový specialista. Pozoruji svět kolem sebe, vnímám lidské příběhy a touhy, objektivem kamery zachycuji krásu přítomného okamžiku, nebojím se ukazovat zjevné i skryté souvislosti. Srdcem mé tvorby jsou proto dokumentární filmy, neboť mi umožňují nejen pozorovat svět kolem sebe, ale aktivně upozorňovat na příklady dobrého a naplněného života.